KURUMSAL

Firmamız ERKATEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK MALZEMELERİ ünvanı ile İstoç Toptancılar Çarşısı'nda endüstriyel temizlik malzemelerinin toptan satışı sektöründe faaliyet göstermektedir. ERKATEM TEMİZLİK MALZEMELERİ olarak firmamız dürüstlük ve güveni ön plana çıkaran, müşteri odaklı bir ticaret anlayışına sahiptir.

Firmamız başta ofis, fabrika, eğitim kurumları, hastane, restoran, otel, cafe, avm, plaza vb. kurum ve kuruluşlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Başlıca ürün portföyümüz temizlik malzemeleri, temizlik kâğıtları, temizlik araç gereç ve ekipmanları, ambalaj malzemeleri ve gıda ürünlerinden oluşmaktadır. Bunun yanı sıra evsel kullanıma uygun ofis tipi işletmelere göre ürünlerimizde firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Firmamız piyasa koşullarına göre rekabet ederken, hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermemeyi ilke olarak benimsemiştir.

Ürünlerimiz, rekabetçi ve avantajlı fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi almak Ve size en güncel fiyatı, hizmeti, değerli müşterilerimizin ekonomisini de göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olanı anlayıp en iyiyi verebilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.